Investiční Fond Nemovitosti – Tak Flexibilní, Jako Vy!

Cílem investiční fond nemovitosti je zajistit i menším investorům stejné výhody, jaké mají institucionální investoři (banky, pojišťovny, atd.). Samosprávný investIční fond patří k nejflexibilnějším formám finančních investic. Es investments zkušenosti bych sugest, můžete investovat jednorázově nebo měsíčně nebo v jiných časových obdobích, investovat fixní částku, nebo můžete všechny varianty kombinovat. Zpravidla neexistují žádné doby splatnosti nebo závazné lhůty. Váš kapitál je Vám kdykoliv k dispozici, protože všechny fondové společnosti jsou povinny odkoupit Vaše podíly za aktuální kurzovou hodnotu zpět. U investičního fondu investují investoři nejen do jednoho cenného papíru, ale například do mnoha různých akcií najednou.

Díky tomu je vložený majetek široce diverzifikován a riziko je podstatně redukováno.

Investujte do fondu již od 1.000,- Kč měsíčně

Už od částky 1.000,- Kč měsíčně umožňují investiční fondy i drobným investorům účast na kapitálových trzích po celém světě; jednorázové investice jsou možné od 65.000,- Kč.

Poznámka:
Finanční investice je typicky spojena s určitými riziky, ke kterým je nutné přihlédnout před každým investičním rozhodnutím. Hodnota investice i z ní odvozený příjem mohou podléhat výkyvům a nejsou garantovány. Existuje i možnost, že investor svoji investovanou sumu zpět nedostane. Diverzifikace sice může tržní riziko snížit, ale úplně před ním neochrání.
Předtím, než se rozhodnete pro investici do fondu, byste se měli v každém případě bezpodmínečně poradit s profesionálním odborníkem na investice.