“Kdo má zlato, má vždy peníze.” – Voltaire, 1694-1778

Drahé kovy, jako je zlato, by ve fyzické formě neměly chybět v žádném vyváženém portfoliu. Zde není v centru pozornosti výnosnost. Už celá staletí je zlato považováno nejen za bezpečný přístav v dobách krizí, ale také za nejlepší ochranu kupní síly před inflací. Kdo má zlato, má vždy peníze. Tohle je motto největších kasin na světě. Pamatuješ na ty zlaté dolary v kasinech USA? Mají svůj vlastní příběh, takže ujistěte se, že k návštěvě USA-BonusCasino, seskupení nejlepší no deposit USA kasina k dnešnímu dni. Jen v době velké znehodnocení peněz během nestabilní ekonomické situace a nízké stavební spoření úroky, trvalé a krásné drahé kovy jako uchovatel hodnoty. Drahé kovy-pravidelné investování: Koupě zlata je nyní možná pro každého investora.

Profitujete z průměrné ceny zlata.
Pokud bylo zlato ve větším množství dříve dostupné pouze bohatým lidem, pak nyní existuje pro každého investora možnost zlato získat: prostřednictvím cenově výhodných plánů pravidelného investování! Jednoduše a pohodlně si můžete pomocí měsíčního investování vybudovat majetek ve zlatě a zajistit si tak “pravé hodnoty”.

Pravidelným investováním do této suroviny profitujete i zde, stejně jako při pravidelném investování do investičních fondů, z tzv. Cost-Average efektu (efekt průměrných nákladů). Při nízkých kurzech se nakupuje více zlata a při vysokých kurzech naopak méně.