Balíček pro bezstarostné financování Vašeho bydlení

Čekáte už tak dlouho a chcete si nyní konečně pořídit vlastní bydlení nebo postavit dům svých snů? Je správné financování pro Vaši nemovitost to jediné, co Vám chybí? Rádi Vám pomůžeme.

Chytře a inovativně – možnosti financování bydlení s E&S

Banky a stavební spořitelny dnes nabízejí mnoho různých variant financování. Naším úkolem, jakožto nezávislého poradce, je znát tyto možnosti a sestavit z nich tu nejlepší koncepci právě pro Vás osobně. Prověříme nejrůznější možnosti a najdeme pro Vás financování s co možná největší volností.

Tradičně a klasicky

Úvěr s klasickým splácením známe také pod názvem úvěr s anuitním splácením a slouží především příjemci úvěru, který je orientovaný na jistotu. Prostřednictvím pravidelných měsíčních splátek se bance, která úvěr poskytla, splácejí úroky a jistina, a to po dojednanou dobu splatnosti.

Více možností existuje při tvorbě úroků. Buď si klient s bankou sjedná pevnou, nebo variabilní úrokovou sazbu, případně úrokovou sazbu vázanou na různé ukazatele.

Nechte si poradit a stavte na našich zkušenostech. Spolu s Vámi pro Vás najdeme zcela individuální řešení pro Váš úvěr nebo Vaši půjčku.